MAGDALENA RYCERZ-PAL

Magdalena Rycerz-Pal

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Chciałam Cię zaprosić do bliższego poznania. Pragnę, abyś zobaczyła, w jaki sposób mogę Ci pomóc w rozwijaniu Twojej firmy.

 

Poznajmy się bliżej!

Magdalena Rycerz-Pal

ZACZNIJMY
OD CIEBIE

Zacznijmy od Ciebie

Zacznijmy od Ciebie i od najważniejszej kwestii – jaką rolę pełnisz w swoim gabinecie/salonie?

Czy wiesz, że jesteś nie tylko kosmetyczką/kosmetologiem? Przede wszystkim jesteś PRZEDSIĘBIORCĄ. Być może na co dzień tak o sobie nie myślisz.

Mimo to prawda jest taka, iż należysz do nielicznej grupy odważnych osób, które zdecydowały się na prowadzenie działalności gospodarczej. Czy wiesz, że z uwagi na niską rentowność blisko 80% mikroprzedsiębiorstw zamyka się już w pierwszym roku działalności?

Mam nadzieję, że udało mi się w Twoje serce wlać nieco spokoju, że czujesz się bardziej pewna siebie.

Co istotne, bycie przedsiębiorcą to nie tylko prestiż. Bycie przedsiębiorcą oznacza, że jesteś przed… przed innymi. Jeśli nie wiesz, co to dokładnie oznacza, jak ważną rolę masz do spełnienia, to doskonale się składa! Trafiłaś we właściwe miejsce!

Jeśli nie prowadzisz jeszcze własnej działalności, nie obawiaj się – Kosmetonomia jest także dla Ciebie – wyposażę Cię w ekwipunek na dobry start.

M
M

Jakiś czas temu...

być może właśnie tak jak Ty – byłam tylko pracownikiem w swoim gabinecie. Owszem, stworzyłam sobie swoje idealne miejsce pracy, gdzie niczym rzemieślnik, z miłością do swojej pracy, z wielką werwą i pasją pracowałam do późnych godzin nocnych. Oto spełnienie moich marzeń – własny gabinet kosmetyczny. Wciąż rozbudowywałam grupę klientów, aż w końcu musiałam zatrudnić pracowników.

Przyszedł moment, w którym zrozumiałam, że nad moją głową jest sufit, którego nie przebiję, nie zarobię więcej, doby nie rozciągnę. Czułam, że kręcę się w kółko. Wiedziałam, że jeśli nie zdecyduję się na poważne kroki, nic się nie zmieni. Zaczęłam skalować biznes, dbać o to, by gabinet przynosił regularne, przewidywalne i satysfakcjonujące zyski. Wprowadziłam zmiany, ulepszenia.

Zmiany wprowadzałam powoli, lecz systematycznie. Moim mottem było: „liczy się postęp, a nie perfekcja”.

LICZBY

Osiągnięcia i cele

2w1

Uczysz się od szkoleniowca-praktyka

Nie sprzedaję Ci teorii niepopartej doświadczeniem. Jestem praktykiem, toteż doskonale wiem, z jakimi problemami się borykasz. Wiem, czego oczekują od Ciebie klienci, i jak czasami ciężko być asertywną. Przechodziłam tą samą drogę co Ty, dlatego rozumiem Twoje obawy i obiekcje.

15lat

Z branżą beauty związana jestem od 15 lat.

Działalność kosmetyczną rozpoczynałam sama, byłam tylko pracownikiem we własnym salonie. Stopniowo rozwijałam firmę, by dziś zatrudniać pracowników i zarządzać efektywnie zespołem.

4k

Ponad 4000 klientów

Taka ilość osób regularnie korzystająca z usług prowadzonego przeze mnie gabinetu, nie może się mylić.

1cel

Twój sukces to nasz wspólny sukces!

Zależy mi na Twojej satysfakcji zawodowej, obiecuję Ci pomóc zostać kobietą biznesu. Twój sukces będzie naszym wspólnym sukcesem. Daj mi szansę, a zobaczysz, iż efekty naszej współpracy przerosną Twoje oczekiwania!

WSPÓŁPRACA

Dlaczego warto rozpocząć współpracę?

  • Otrzymujesz gwarancję, że na swój gabinet spojrzysz okiem przedsiębiorcy.

  • Zrozumiesz, że możesz zarabiać dużo więcej i jest to w zasięgu Twoich możliwości.

  • Dowiesz się, co należy usprawnić, co zmienić, a co nowego wprowadzić, żeby Twój gabinet działał prężnie.

  • Będziesz mieć zadowolonych pewnych siebie pracowników.
  • Twoi klienci będą więcej kupować od Ciebie zabiegów i kosmetyków.

  • Twój biznes będzie wreszcie uporządkowany, przewidywalny.

  • Dochód ze sprzedaży bonów, kosmetyków będzie stanowił znaczący regularny miesięczny przychód (który nic Cię nie kosztuje).

Posłuchaj od czego zacząć.

Stworzyłam także klub

Droga Skoro to czytasz, skoro dotarłaś do tego miejsca, znaczy, że doszłaś już do najważniejszego! Wiesz, że potrzebujesz wsparcia, pomocy kogoś, kto weźmie Cię za rękę i wskaże którą drogą iść.

Gratuluję Ci, że dotarłaś do tego miejsca, to bardzo ważny moment, w którym możesz podjąć decyzję o pierwszym kroku.

Dołącz już teraz
do Klubu Bju Liderek

Tutaj znajdziesz materiały dostępne tylko dla
klubowiczów Bju Lider.

Dzięki temu od razu będziesz mogła wznieść swój Gabinet na wyższy poziom, tzn świadczyć usługi lepiej, zarabiać więcej, sprzedawać więcej i zyskowniej.

Jesteś BJU, bo jesteś
mądra, piękna, przedsiębiorcza.

Bądź BJU Liderką i sięgaj gwiazd
pomogę Ci do nich dotrzeć!

kosmetonomia.pl
kosmetonomia

Masz pytania?

Napisz do nas!